Mýto Top10

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Valter Vlk

V druhém závodě motokárového Poháru Autoklubu České republiky, který se konal o uplynulém víkendu na trati ve Vysokém Mýtě, obsadil Valter Vlk deváté místo celkově a zopakoval tak své nejlepší umístění letošní sezóny.

Nováček třídy Baby 60 a sedmý jezdec celkového pořadí vynechal kvůli školním povinnostem páteční trénink a do závodu vstoupil až v průběhu kvalifikační soboty. Trať ve Vysokém Mýtě ale patří k jeho oblíbeným, před rokem a týdnem na ní dosáhl svého prvního vítězství, a po několika zahřívacích kolech už jezdil stabilní časy kolem první desítky. Kvalifikace se mu bohužel nevydařila a výsledkem bylo až dvanácté místo.

V nedělních závodech už Valter zabral a přestože časy stále nebyly ideální, bojovností a jízdou bez větších chyb dokázal urvat ve všech třech jízdách umístění v první desítce. V prvním finále byl desátý, ve druhém dosáhl svého dosud nejlepšího umístění v sezóně a dojel osmý, aby v superfinále obsadil konečnou devátou příčku.

Jezdec startující s podporou juniorského továrního týmu Praga za mosteckou stáj HKC zůstává nadále první v neoficiálním celkovém hodnocení nováčků Poháru Autoklubu.

:::

Valter Vlk finished 9th in National Cup race held in Vysoké Mýto. Praga junior factory team supported driver finished in the Top 10 in all three races and he remains to be the best novice of the season.

:::

Více foto a info na Facebooku / More photos and info on Facebook
http://www.facebook.com/valtervlk

Další odkazy / More links:
www.hkc-racing.com
www.pragaglobal.com

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s